Cennik w szkole Holenderski od podstaw

Cennik nauki języka niderlandzkiego w szkole językowej Holenderski od podstaw oferuje szeroką gamę kursów języka niderlandzkiego, dostosowanych do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania uczniów. Cennik jest elastycznie dostosowany tak, aby umożliwić naukę wszystkim zainteresowanym, niezależnie od ich możliwości finansowych. Można wybrać naukę w grupie lub lekcje prywatne. 

Cennik lekcje Skype

Koszt nauki Skype w szkole Holenderski od podstaw zawiera naukę od poziomu A1 do poziomu B2, gdzie nauka jest dopasowana do poziomu językowego ucznia oraz do wykonywanej pracy. Nauka w szkole Holenderski od podstaw opiera się na wieloletnim doświadczeniu w nauce języka niderlandzkiego oraz serii książek Niderlandzki w praktyce. Doświadczenie zdobyte w dziedzinach takich jak logistyka, technika czy produkcja to nie tylko tworzenie zdań w języku niderlandzkim lecz również doświadczenie w realnych sytuacjach i wielu godzin rozmów na różnych poziomach języka niderlandzkiego.

  • Kurs Skype na poziomie języka niderlandzkiego A1 - B2 160 zł

    Kurs Skype języka niderlandzkiego na poziomie A1 - B2 to koszt 160 zł za godzinę nauki (60 minut). Lekcje są prowadzone indywidualnie wraz z nauczycielem języka niderlandzkiego. Lekcje są dopasowane do poziomu czasu i możliwości ucznia.

  • Kurs grupowy Skype na poziomie języka niderlandzkiego A1 - B2 80 zł

    Kurs grupowy Skype języka niderlandzkiego na poziomie A1 - B2 to koszt 80 zł za godzinę nauki (60 minut). Lekcje są prowadzone w małej grupie od dwóch do czterech osób.