Certyfikat nauki języka niderlandzkiego

Certyfikat języka niderlandzkiego w szkole Holenderski od podstaw to możliwość udowodnienia sobie, że potrafisz nauczyć się tego języka, co przydaje się nie tylko w życiowych sytuacjach ale również w pracy, gdzie pracodawcy wymagają od pracowników komunikowania się w języku niderlandzkim. Uzyskanie certyfikatu językowego w szkole Holenderski od podstaw po zakończeniu kursu na poziomie A1 jest pierwszym krokiem na drodze do płynnego posługiwania się językiem niderlandzkim. Kurs Holenderski od podstaw rozpoczyna się od nauki podstaw, co umożliwia kursantom zdobycie niezbędnych umiejętności do porozumiewania się w najprostszych sytuacjach codziennych. Materiał kursu obejmuje podstawowe słownictwo, konstrukcje gramatyczne oraz zwroty używane w typowych dialogach, takich jak przedstawianie się czy prostych konstrukcji zdań takich jak Ja coś potrzebuję czy Ja coś lubię. Certyfikat można uzyskać po zdaniu testu na określonym poziomie.

Jak zamówić certyfikat nauki języka niderlandzkiego

4 8

Certyfikat od poziomu A1 do B2 w szkole Niderlandzki w praktyce

Certyfikat nauki języka niderlandzkiego to nie tylko powód do dumy ale również dowód twojej ciężkiej pracy, którą wykonałeś by osiągnąć swój cel jakim jest nauka języka niderlandzkiego. Naturalnie by osiągnąć ten cel musisz zdać egzamin. Zakupując wybrany certyfikat masz możliwość pobrania pytań na, które musisz odpowiedzieć. Po rozwiązaniu testu skanujesz go lub robisz zdjęcie i wysyłasz na adres email podany w instrukcji. 

Cena uzyskania certyfikatu języka niderlandzkiego

Cena uzyskania certyfikatu języka niderlandzkiego na poziomach od A1 do B2 to koszt od 160 do 200 złoty. Cena uzyskania certyfikatu jest zależna od formy nauki jaką wybierzesz.

 • Książka Niderlandzki w praktyce 100zł

  Książki Niderlandzki w praktyce w wersji papierowej. Cena jednej książki.

 • Książka Pdf Niderlandzki w praktyce 40zł

  Książki Pdf Niderlandzki w praktyce w wersji Pdf do pobrania na telefon. Cena jednej książki.

 • Certyfikat języka niderlandzkiego poziom A1 do B2 100zł

  Zakupując certyfikat na stronie Niderlandzki w praktyce otrzymujesz test wraz z pytaniami na które należy odpowiedzieć. Test zawiera pytania z wiedzy, którą poznałeś na lekcjach. Po wykonaniu testu należy wysłać jego zdjęcie lub skan na adres email podany w instrukcji. Koszty uzyskania certyfikatu są jednorazowe więc płacisz za certyfikat tylko raz i masz trzy próby na jego zdobycie. Po poprawnym wykonaniu testu uzyskujesz certyfikat nauki języka niderlandzkiego, który zostaje wysłany do Ciebie pocztą.

 • Kurs Skype na poziomie języka niderlandzkiego A1 - B2 Od 80 do 160zł

  Kurs Skype na poziomie języka niderlandzkiego A1 - B2 to koszt 40€ za godzinę nauki (60 minut). Lekcje są prowadzone indywidualnie wraz z nauczycielem języka niderlandzkiego. Istnieje możliwość nauki w grupie. Koszt nauki języka niderlandzkiego dla dwóch osób to koszt 20€ od osoby.

 • Odpowiedzi do ćwiczeń książek Niderlandzki w praktyce 1zł

  Odpowiedzi do ćwiczeń do książki Niderlandzki w praktyce znajdują się na stronie internetowej w zakładce sklep "Odpowiedzi do ćwiczeń". Koszt to 1€. Po dokonaniu zakupu odpowiedzi można pobrać po zalogowaniu się do swojego konta na stronie internetowej (Moje konto na górze strony)

Wysyłka i płatność za książki

11 1

Wysyłka zamówionego certyfikatu

Wysyłka certyfikatu języka niderlandzkiego jest zależna od uzyskania odpowiedniej liczby punktów, która pozwoli na jego uzyskanie. Po wysłaniu certyfikatu, który zostaje zalaminowany i zapakowany w kartonowym opakowaniu na Twój adres email zostaje wysłana wiadomość wraz z kodem nadania przesyłki. Czas oczekiwania na paczkę jest od 3 do 7 dni roboczych.

Płatność na stronie sklepu

Płatność na stronie sklepu można dokonać w walucie zależnej od miejsca, gdzie zostanie wysłany certyfikat.