Nauka holenderskiego od podstaw

Dlaczego warto uczyć się naszej szkole językowej

Nauczanie to nasza pasja z którą dzielimy się z naszymi uczniami

Nauczanie języka niderlandzkiego to nie tylko nasza praca ale również pasja i przyjemność z którą dzielimy się z naszymi uczniami podczas lekcji. Naszym celem jest nauka języka niderlandzkiego i dokładamy wszelkich starań by osiągnąć zamierzony cel w tym co robimy najlepiej. Posiadamy doświadczenie w nauce i wykształcenie potrzebne do tego w profesjonalny sposób przygotować ucznia do realnych wyzwań i nie ważne czy język niderlandzki jest Ci potrzebny do pracy czy do codziennych wyzwań, zawsze staramy się wykonywać naszą pracę jak najlepiej. Naturalnie język niderlandzki nie jest łatwy do nauczenia się lecz systematyczna nauka i wytyczona droga nauki wskazana przez nauczyciela w dużym stopniu pomagają w realizacji celu jakim jest nauka języka niderlandzkiego.

W czym możemy Ci pomóc

Uczymy języka niderlandzkiego ale również posiadamy wiedzę na temat życia w Holandii. Przygotowując Cię do realnych rozmów staramy się zawsze na podstawie dialogów przedstawić Ci sytuację jako przykład zastosowania określonej wiedzy z danego zakresu nauki. To wiedza, która pomoże Ci w realny sposób przełamać barierę językową, która towarzyszy każdemu podczas prawdziwej rozmowy. Będąc dobrze przygotowanym i posiadając wiedzę z zakresu gramatyki jak i słownictwa w języku niderlandzkim nic Cię nie zaskoczy. Na lekcjach oprócz nauki gramatyki i potrzebnego słownictwa uczysz się również jak zastosować określoną wiedzę poprzez zastosowanie jej w dialogach. Rozmawiając w języku niderlandzkim uczysz się wymowy i poprawnego zastosowania gramatyki w zdaniach. Uczysz się pisać i czytać w języku niderlandzkim co będzie Ci potrzebne podczas odpowiedzi na listy lub w prezentacji swojej osoby na rozmowie o pracę. 

Dlaczego warto uczyć się języka niderlandzkiego?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam gdyż każdy ma inny powód nauki. Niektórzy potrzebują uzyskać certyfikat nauki języka niderlandzkiego, a inni po prostu by móc się komunikować w tym języku. Na pewno nauka języka niderlandzkiego przydaje się podczas codziennych wyzwań związanych z życiem w Holandii. Czasami jest to rozmowa telefoniczna, a czasami wizyta w szkole gdzie trzeba odpowiadać na pytania ale również je zadawać co nie zawsze jest proste jeśli się nie potrafi komunikować w tym języku. Nauka języka niderlandzkiego może pomóc Ci przełamać barierę językową i pomóc w integracji. 

W czym możemy Ci pomóc

Jesteśmy zespołem, który uczy języka niderlandzkiego z pasją i zaangażowaniem.

www.holenderskiodpodstaw.pl

Nauka holenderskiego od podstaw

Zacznij naukę już dziś!

Czego uczymy

holenderski od podstaw

Czego oczekujemy